Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
Chİppİn'le Çevİr Kazan

Kampanya 01 Ocak - 30 Nisan 2022 tarihleri arasında güncel Chippin sürümü kullanan kullanıcılar için geçerlidir.

Çevir Kazan'a "Diğer" menüsünden ulaşabilirsin.

Her Chippin üyesi haftanın herhangi bir günü kampanyaya katılabilir ve haftada sadece 1 defa hediye kazanabilir. Kazanılan Chippinler 24 saat içinde yüklenir, kazanıldığı tarihten itibaren 2 ay boyunca kullanılabilir. Kazanılan Chippinler 2 ay içerisinde kullanılmamaları halinde silinir. Çevir Kazan'dan çıkan Sürpriz hediyelerin kullanımı ise hak kazanıldıktan itibaren 7 gün süre ile bir sonraki çevirmeye kadar geçerli olacaktır.

Hediyeler; 50 TL, 20 TL, 10 TL, 5 TL değerinde Chippinler, Chippin Market faydaları veya Sürprizlerden oluşmaktadır.

Hediyeler, her hafta kotalarla sınırlı olarak yenilenecektir ve kullanıcılara rastgele sunulacaktır.

Çevir Kazan kampanyasında çarkta yer alan dilimlerdeki her hediyenin ve tutarın bir limiti bulunmaktadır. Bu dilimler Chippin kullanıcılarına rastgele sunulmakta ve belli periyotlarla yenilenmektedir. Dilimlerin her birinde belli bir limit olduğundan her dilimin çıkma şansı eşit değildir ancak bütün kullanıcılara çıkma imkanı bulunmaktadır. Adetsel olarak yüksek tutarlı dilimlerin limitleri düşük olduğundan çıkma ihtimali de daha düşük gerçekleşmektedir.

Çevir Kazan'dan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşlara transfer edilemez.

*Kazanılan Chippinler, Opet markası ve Chippin Market hariç tüm Chippin üye noktalarında ödeme yaparken kullanılabilir. Opet ve Chippin Market'te Chippin harcaması yapılamamakta sadece uygulamaya eklenen kredi kartları ile ödeme işlemi yapılmaktadır.

Chippin ile ödeme yapılabilmesi veya Chippinlerin harcanabilmesi için öncelikle kredi kartının uygulamaya eklenmesi gerekmektedir.

Chippin kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.