Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

Araç bakımını Speedy'de yaptır %35 İndİrİm ve %5 Chİppİn kazan

Araç bakımını Avrupa'nın lider markası Speedy'de yaptır hem tasarruf et hem zamanın sana kalsın.
Aracının markası ne olur ise olsun periyodik bakım ya da mekanik onarım için Speedy'e git, %35 indirim ve %5 Chippin kazanımından faydalan. Tüm yedek parça ve işçiliğe 2 yıl garantisi ile Speedy gözünü arkada bırakmıyor. Ayrıca aracını ücretsiz check-up yaptırmaya götürdüğünde, klima dezenfeksiyon hizmeti hediye.

Kampanya 1 Ağustos 2019 - 30 Haziran 2020 tarihleri arasında Speedy'nin İstanbul, Ankara, İzmit, Sakarya ve Eskişehir illerindeki servislerinde Chippin ile yapılan araç bakım ya da mekanik onarım ödemelerinde geçerlidir. Kampanya dahilinde Chippin ile yapılacak araç bakım ya da mekanik oranım ödemelerinde %35 indirime ek %5 Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde indirimli tutar üzerinden %5 Chippin hesaplanacak ve ödeme yapıldık sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde kullanıcının ödeme yaptığı Chippin hesabına yüklenecektir.
Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin harcaması hariç yapılan ödemeler üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan kazanılan Chippinler arkadaşa transfer edilemez ve nakit olarak talep edilemez.

Kampanyadan her kullanıcı ayda bir defa faydalanabilir. Kampanyadan faydalanılabilmesi için Chippin uygulamasının Speedy servis sorumlusuna gösterilmesi gerekmektedir.

Kampanyadan faydalanabilmek için randevu alınması gerekmektedir. Randevuya gitmeden önce destek@speedy.com.tr adresine bilgiler iletilerek araca özel teklif istenmelidir. (Araç marka/model - motor hacmi- şanzıman tipi - yakıt türü ve km bilgisi)

Kampanya başka Speedy kampanyaları ile birleştirilemez.

Kullanılan yedek parçalarda marka model garantisi verilmez. Araç sahibinin dışarıdan getirdiği yedek parça araçta kullanılamaz. Speedy yedek parça ve işçiliğe 2 yıl garanti vermektedir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Speedy kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


  • Son Katılım Tarihi: 30.06.2020