Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

ARÇELİK HEDİYE PAKETİM

"Arçelik Hediye Paketim" için öncelikle kampanyanın geçerli olduğu Arçelik mağazasına gitmelisin ve almak istediğin ürünlerin olduğu hediye paketini oluşturmalısın. Hediye paketinin süresini en az 2 hafta olacak şekilde Arçelik mağazasıyla birlikte belirlemelisin. Hediye paketine eklenen ürünlerin toplam tutarı 500 TL ve üzerinde olmalıdır.

Hediye paketini oluşturduktan sonra Chippin'deki arkadaşlarından paketine destek olmalarını isteyebilirsin. Arkadaşlarından destek alabilmek için onları Chippin'de arkadaş olarak ekleyebilir, Chippin kullanmıyorlarsa onları Chippin'e davet edebilirsin.
Destek istediğin Chippin arkadaşların hediye paketine minimum 50 TL destek olabilir. Eğer paketine ulaşmana 50 TL altında bir tutar kaldıysa o tutar kadar destek olabilirler. Belirlenen süre içerisinde hediye paketin için gerekli olan miktara ulaşamadıysan, ilgili Arçelik mağazasına giderek eksik olan miktarı ödeyebilirsin.

Eğer hediye paketi için gerekli olan miktar belirlenen sürede tamamlanmaz ise, hediye paketi ilgili Arçelik mağazasına gitmene gerek kalmadan iptal olacaktır. Bu durumda hediye paketi için Chippin arkadaşlarından destek aldıysan, bu destek tutarları arkadaşlarına iade edilecektir.

Ayrıca, hediye paketini süresi dolmadan iptal etmek istersen bu işlemi sadece paketi oluşturduğun Arçelik mağazasından gerçekleştirebilirsin. Bu durumda yine hediye paketi için Chippin arkadaşlarından destek aldıysan, bu destek tutarları arkadaşlarına iade edilecektir.

Hediye paketine Chippin ile ödeme yaparak veya Chippin bakiyeni harcayarak kendin katkıda bulunmak istersen öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin. Ödemelerinde birikmiş Chippinlerini kullanabilirsin. Chippin bakiyesi kullanarak yaptığın ödemeler üzerinden tekrar Chippin kazanamazsın. Kredi kartın ile yaptığın ödemelerden %3 Chippin kazanacaksın. Kazanılan %3 Chippinler paketin tamamlanması için belirlenen günden itibaren 35 gün sonunda harcanabilir olacaktır.

Uygulamayı güncellediğin takdirde; kampanyanın geçerli olduğu Arçelik mağazalarına Menü'deki "Hediye Paketim" bölümünden ulaşabilirsin.

Chippin ve Arçelik kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


  • Son Katılım Tarihi: 31.05.2019
  • Geçerli Noktalar: