Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

3.000 TL ve üzerİ alışverİşlerde 100 TL Chİppİn, World'e özel Tost Makİnesİ hedİye

Kampanya 1 - 31 Ekim 2019 tarihleri arasında Beko'da Chippin'le yapılan ödemelerde geçerlidir.
Kampanya döneminde Beko'da Chippin ile yapılan her ödemede %3 Chippin, tek seferde yapılan 3.000 TL ve üzeri ödemelerde ek 100 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.
Üstelik kampanya döneminde Beko'da Chippin'e ekli World kredi kartları (tüm Yapı Kredi, Albaraka ve Vakıfbank bireysel Worldcard) ile yapılan 3.000 TL ve üzeri ödemelerde Beko BKK 2294 model tost makinesi (tavsiye edilen satış fiyatı 309 TL) hediye edilecektir.
Kazanımlar uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.
Ticari kartlar kampanya dışıdır.
Hediye Beko BKK 2294 model tost makinesi, alışveriş anında, uygulama ve bayi ekranında çıkan bilgilendirme mesajı sonrasında mağaza tarafından verilecektir.
Arçelik ve Beko tost makinesi hediyesi ve 100 TL Chippin kazanım kampanyalarından her kullanıcı bir defa ve yalnız bir markadan faydalanabilir. Kampanyalara katılım toplam ilk 2.500 kişi ile sınırlıdır.
Alışveriş sonrasında mağaza stoklarında hediye ürün mevcut değilse, kullanıcı bilgisi mağaza tarafından alınacak ve ürünün mağaza stoklarına girmesi sonrasında kullanıcıya yine mağaza tarafından teslim edilecektir.
Kullanıcı hediye kazandığına dair mesaj almaması durumunda daha önce hediye kazanmış veya bayi kampanyaya dahil olmamış olabilir. Daha önce tost makinesi kampanyasından yararlanılmadığı durumda 08505029585'e veya paylas@chippin.com'a bilgilendirme yapılmalıdır. Gerekli kontroller yapılacak ve hak edilmesi durumunda ürün hediyesi kullanıcıya mağaza tarafından verilecektir. Daha önce kullanıcı fiziki pos üzerinden tost makinesi kazanmış ise Chippinden "Tost Makinesi Kazandın" mesajı görse bile tost makinesi kazanamaz. Alışveriş iptal-iade durumunda kazanımlar geri alınacaktır. Chippin'den hediye kazanımı ile ilgili anlaşmazlık durumunda Chippin kayıtları esas alınacaktır.

Kampanyadan kazanılan 100 TL Chippin nakit olarak talep edilemez.

Chippin'le ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin, Yapı Kredi ve Beko kampanyayı değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar.


  • Son Katılım Tarihi: 31.10.2019
  • Geçerli Noktalar: