Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Sedef Adası Elİo'da güvenlİ tatİl ve eğlence %2 Chİppİn kazandırıyor

Elio Sedef, İstanbul'un en yakın kaçış noktası oluyor. 2010 yılından bu yana Sedef Adası'nda hizmet veren Elio Sedef, 2015 yılı itibariyle değişen yönetimiyle misafirleriyle buluşmaya devam ediyor. Dört ayrı mutfaktan sunduğu lezzetler ve DJ/Canlı müzik performanslarının yapıldığı restoran-barı 'Elio Restaurant-Bar', yeşillikler arasında muhteşem deniz manzaralı localara ayrılan özel ormanlık alanı 'Elio Private', farklı koruma yöntemleri ile çevrelenmiş tertemiz denizi ile Elio Beach bölümüyle Elio Sedef, İstanbul'un en yakın kaçış noktası oluyor.

Sedef Adası Elio ateş ölçer ile misafirlerin ateşinin ölçülmesi, personelin maske ve siperlik kullanması, tüm lavaboların ve soyunma kabinlerinin her misafir kullanımı sonrasında elektrikli dezenfektan ile hijyenik hale getirilmesi gibi önlemlerle müşterilerine güvenli hizmet imkanı sunuyor.

31 Aralık 2021 tarihine kadar Sedef Adası Elio'da Chippin ile yapılan ödemelerde %2 Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya kapsamında Chippinler anında kazanılacak, 1 gün (yirmi dört saat) sonra harcanabilecektir.

Adaya ulaşım, yaz sezonu boyunca Restaurant'a ait tekneleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Kartal İdo iskelesinden Büyükada iskelesine ulaşım sağlandıktan sonra Elio Sedef'e ait tekneler ile ulaşım gerçekleştirilmektedir.

Sedef Adası Elio'nun tanıtıcı videosunu izlemek için: http://eliosedef.com/elio-hakkinda

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Sedef Adası Elio kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Her Ödemede: % 2 CHIPPIN
  • Toplam: % 2 CHIPPIN
  • Son Katılım Tarihi: 31.12.2021
  • Geçerli Noktalar:

SANA ÖZEL MARKALAR