Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

CarrefourSA'da temassız bİr şekİlde kolayca mobİl öde

CarrefourSA'da Chippin ile uzaktan ve temassız bir şekilde, limite takılmadan mobil ödeme yaparak hem kendiniz hem de çalışanlar için önlem alabilirsiniz. Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Bunların yanında Chippin üye iş yerimiz CarrefourSA hem çalışanlarının hem de sizlerin sağlığını koruyabilmek için aşağıdaki önlemleri almıştır;

- Kasalara cam paravan, müşteriler için 1,5 metre sosyal mesafe kuralı: CarrefourSA, Türkiye'nin 52 ilindeki Hiper, Süper, Gurme ve Mini olmak üzere toplam 630 marketinde üretim ve hizmet alanlarının hijyen koşulları için gerekli tüm önlemleri almasının yanı sıra, çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığını düşünerek kasalarına cam paravanlar kurdu. Bunun yanı sıra kasa sıralarında sosyal mesafeyi korumak adına da yerlere 1,5 metre aralıkla sosyal mesafe kuralı getirdi.

- CarrefourSA marketlerinin hijyenik kalabilmesi adına tüm alanlarda temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştiriliyor. Çalışanlar el ve vücut temizliklerine azami ölçüde uyuyorlar, özellikle gün içinde 30 dakikada bir ellerini yıkıyorlar. Bu süreçte 52 şehirdeki 630 marketi ve 10.500 çalışanıyla CarrefourSA olarak ne lazımsa yapmaya hazırlar.

Koronavirüs'ün en çok etkilediği belirtilen 60 yaş ve üzeri müşterileri için CarrefourSA, bulunduğu AVM içinde yer alan mağazaları hariç geri kalan tüm mağazalarını 21 Mart 2020, Cumartesi itibarıyla 08.00 - 09.00 saatleri arasında sadece bu yaş grubundaki müşterilerinin marketi en steril halinde ve başka yaş gruplarıyla bir araya gelmeden alışveriş yapmalarına imkan sağlaması için açacak. Ancak 60 yaş üstü müşteriler, dilerlerse günün geri kalanında da market alışverişlerini gerçekleştirebilecekler.

Chippin ile CarrefourSA'da mobil öde #SağlıklıKal.


  • Son Katılım Tarihi: 05.04.2020
  • Geçerli Noktalar: