Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

ÖTV İndİrİmİ yoksa Chİppİn var

Kampanya 11 - 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Arçelik'te Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde Arçelik'te Chippin ile yapılan her ödemede %3 Chippin, tek seferde yapılan 2.500 TL - 4.999 TL arası ödemelerde 50 TL, 5.000 TL ve üzeri ödemelerde ise 100 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin harcaması hariç yapılan ödemeler üzerinden hesaplanacaktır. Kampanya dahilinde bu aralıklarlarda yapılan ödemelerden kazanılan 50 ve 100 TL değerindeki Chippinler nakit olarak talep edilemez.

Arçelik ve Beko kampanyalarından her kullanıcı bir defa ve yalnız birinden faydalanabilir. Arçelik ve Beko kampanyalarına katılım toplam ilk 1.000 kişi ile sınırlıdır. Kampanyalar, katılım sınırı olan 1.000 kişiye ulaştığında, bitiş tarihinden önce yayından kaldırılacaktır.

Kampanya dahilinde Chippinler anında kazanılıp, 35 (otuz beş) gün sonra iade süresi dolduğunda harcanabilecektir.

Kullanıcının Arçelik alışverişine ilişkin faturasındaki isim ile Chippin kullanıcısının aynı kişi olması gerekmektedir. Chippin üyeliğinin bireysel alışverişler için kullanıldığını teyit amacıyla kullanıcıdan alışverişe ilişkin fatura ibrazı isteyebilecektir.

Kullanıcılar bir takvim yılı içerisinde Arçelik ve Beko'da yapacakları ödemelerde toplamda 600 TL'ye kadar Chippin kazanacaklardır. Bu şekilde belirlenen faydanın aşılması durumunda kullanıcıdan işleme dair fatura ibrazı isteyerek işlemin kullanıcıya ait olduğunu kontrol edebilecektir. Faturanın ibrazı üzerine Şirket belirlenmiş olan sınırın üzerinde Chippin kazandırma konusunda karar verecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Arçelik kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


  • Her Ödemede: % 3
  • Toplam: 100 TL
  • Son Katılım Tarihi: 31.07.2019
  • Geçerli Noktalar:

SANA ÖZEL MARKALAR