Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Noodle House'da Enfes Uzak Doğu Lezzetlerİ

Uzak doğu mutfağının büyüleyici wok lezzetini, Türk ve dünya damak tadına uyarlayan Noodle House, pişirme tekniği sayesinde malzemelerin besin değerlerini, tazeliklerini kaybetmemesini ve neredeyse yağsız olarak pişmesini sağlıyor. Special Noodle, sushi çeşitleri ve erişte (udon) ürünleri müşterin tekrar tercih ettikleri lezzetler arasında yer alıyor.

Noodle House'ta yukarıdaki "Sipariş Ver" butonuna tıklayarak paket servis ürünlerini görebilir, sipariş vermek istediğin ürünleri sepetine ekleyerek siparişini Chippin ile ödeyerek tamamlayabilirsin.

Sipariş verebileceğin teslimat noktaları ve tutarlarına aşağıdaki görsellerden detaylı bir şekilde ulaşabilirsin. Eğer teslimat noktasındaysan sipariş verme işlemini bu adımları izleyerek tamamlayabilirsin.

Sipariş verebileceğin Noodle House şubeleri; Noodle House Beşiktaş, Noodle House Şişli ve Noodle House Ümraniye

31 Aralık 2021 tarihine kadar Noodle House'ta Chippin ile yaptığın ödemelerde %5 Chippin kazanacaksın. Kazandığın Chippinleri alışverişinden 1 gün sonra harcayabilirsin. Chippin bakiyesi kullanarak yaptığın ödemeler üzerinden tekrar Chippin kazanamazsın.

Chippin ve Noodle House kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

  • Her Ödemede: % 5 CHIPPIN
  • Toplam: % 5 CHIPPIN
  • Son Katılım Tarihi: 31.12.2021
  • Geçerli Noktalar: