Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

50 TL ve üzerİ ödemende 10 TL, MasterCard kredİ kartına 15 TL Chİppİn kazan

Kampanya 01 - 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında tüm Türkiye'deki CarrefourSA marketlerinde Chippin ile yapılacak mobil ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde CarrefourSA'dan Chippin ile tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri ödemede anında 10 TL değerinde Chippin kazanılacaktır. Chippin'e eklenen MasterCard kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise ek 5 TL Chippin, toplamda 15 TL Chippin kazanılacaktır.
10 TL Chippin anında, ek olarak kazanılan 5 TL Chippin alışverişten sonra 3 (üç) iş günü içerisinde yüklenecektir.

Kampanya dahilinde kazanımlar uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı bir defa faydalanabilir, kampanyaya katılım ilk 15.000 kişi ile sınırlıdır. Kampanyaya katılım 15.000 kişiye ulaşıldığında, bitiş tarihinden önce yayından kaldırılacaktır.

Kampanyadan kazanılan Chippinler ertesi gün kullanılabilecektir.

Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez. Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal kart/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir. Alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yükleme harcamaları, elektronik ürünler, fotokopi kağıdı, mobilya ve kuyum alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, CarrefourSA alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır.

Kampanya tüm CarrefourSA'lar ve Gima marketlerde geçerlidir. www.carrefoursa.com ve CarrefourSA web uygulamasından yapılacak alışverişlerde, hızlı kasalarda ve Lezzet Arası'nda geçerli değildir.
CarrefourSA'da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya "iade çeki" olarak iade edilecektir. "İade çeki" verildiği tarihten itibaren 1 (bir) ay içerisinde kullanılabilecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve CarrefourSA kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


  • Toplam: 10 TL
  • Son Katılım Tarihi: 31.07.2019
  • Geçerli Noktalar: