Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
Chİppİn Dükkan'dan Vodafone Kolay Paket alımlarında 5 TL Chİppİn hedİye

Uygulamada Diğer menüsünde yer alan "Chippin Dükkan" bölümünden Vodafone paketlerini görüntüleyebilir, satın alma işlemini Chippin içerisinden gerçekleştirebilirsin. Kampanyadan kazanım sağlanabilmesi için ödeme işleminin "Chippin Dükkan" alanından yapılması ve Chippin ile tamamlanması gerekir.

Kampanya 01 Mayıs - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında uygulamada yer alan Chippin Dükkan içerisinden yapılan Vodafone Kolay Paket ödemelerinde geçerlidir.

Kampanya döneminde "Chippin Dükkan" içerisindeki tüm Vodafone Kolay Paket ürünleri için yapılan ödemelerde 5 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.
Kazanım sağlanabilmesi için Paketin tamamının Chippin'e eklenen kredi kartı ile ödenmesi, Chippin bakiye harcaması yapılmaması gerekmektedir.

Kampanya dahilinde yapılan ödemelerde iade işlemi yapılamamaktadır ve Chippinler anında kazanılıp anında harcanabilecektir.

Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Kampanyadan her kullanıcı sadece 1 defa yaralanabilir ve 1 defa 5 TL Chippin kazanabilir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Vodafone kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.