Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

Ramazana özel 50 TL ve üzerİ ödemende 10 TL Chİppİn kazan

Kampanya 09 Mayıs - 03 Haziran 2019 tarihleri arasında tüm Türkiye'deki CarrefourSA marketlerinde Chippin ile yapılacak mobil ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde CarrefourSA'dan Chippin ile tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri ödemede anında 10 TL değerinde Chippin kazanılacaktır. Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin harcaması hariç yapılan ödemeler üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı bir defa faydalanabilir ve kampanyaya katılım ilk 15.000 kişi ile sınırlıdır. Kampanya, katılım sınırı olan 15.000 kişiye ulaşıldığında, bitiş tarihinden önce yayından kaldırılacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan Chippinler ertesi gün yapılacak alışverişlerde kullanılabilecektir.

Kampanya dahilinde kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez. Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal kart/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir. Alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yükleme harcamaları, elektronik ürünleri, fotokopi kağıdı, mobilya ve kuyum alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, CarrefourSA alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır.

Kampanya tüm CarrefourSA'lar ve Gima marketlerde geçerlidir. www.carrefoursa.com ve CarrefourSA web uygulamasından yapılacak alışverişlerde, hızlı kasalarda ve Lezzet Arası'nda geçerli değildir.
CarrefourSA'da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya "iade çeki" olarak iade edilecektir. İade talebi karşılığında alınan "iade çeki" verildiği tarihten itibaren 1 (bir) ay içerisinde kullanılabilecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve CarrefourSA kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


  • Toplam: 10 TL
  • Son Katılım Tarihi: 03.06.2019
  • Geçerli Noktalar: