Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

CarrefourSA'da 100 TL puan kazan

1-30 Mayıs tarihleri arasında CarrefourSA'dan CarrefourSA Kart'ın ile 4 farklı günde yapacağın 125 TL ve üzeri (yasaklı ürünler hariç) alışverişte 100 TL değerinde CarrefourSA puanı kazanabilirsin. Chippin ile yapacağın mobil ödemeler ile kampanyadan faydalanabilirsin. Chippin ile ödeme yapmak için kredi kartını uygulamaya eklemelisin. Puanlar 1 Haziran'da alışverişlerini yaptığın CarrefourSA kartına yüklenecek, son kullanma tarihi 30 Haziran olacaktır. Kampanyaya katılmak için 4604'e ilk alışverişinden önce "KAZAN" yazıp SMS atarak başarılı bir şekilde katılım sağlaman gerekmektedir. Kampanya katılımının tamamlanması için cep telefonuna onay SMS'i gelmesi gerekmektedir. Tüm alışverişleri, mesaj attığın cep telefonuna bağlı olan aynı CarrefourSA Kart'ın veya katılım mesajı attığın cep telefonunu CarrefourSA kasiyerine söyleyerek yapman gerekmektedir. 4604'e KAZAN yazıp SMS attığın cep telefonun, CarrefourSA sisteminde kayıtlı değilse, kampanyadan yararlanmak istediğin CarrefourSA Kart'ınla üyelik sürecini başlatıp, cep telefonunu CarrefourSA sistemine başarılı bir şekilde kaydettirmen gerekmektedir. Bir CarrefourSA Kart veya cep telefonu ay içerisinde kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir.

Toplam alışveriş tutarı hesaplanırken alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yüklemeleri, kuyum, ramazan kolileri, mobilya, bahçe ürünleri, kasa poşeti, oto lastiği, fotokopi kâğıdı, cep telefonu alışverişinde dikkate alınmayacaktır. Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal çek/iade çeki/Chippin puan kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir.

Fiba kredisi ile yapılan ödemeler ve www.carrefoursa.com üzerinden yapılan alışverişler kampanyada dahil değildir. Kampanya başka CarrefourSA kart kampanyaları ile birleştirilemez. CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi 4441000 ve tüm CarrefourSA'larda


  • Son Katılım Tarihi: 31.05.2019
  • Geçerli Noktalar: