Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

dogaclama.com'da 100 TL ve üzerİne %15 İndİrİm ve 5 TL Chİppİn kazan

Büyük çoğunluğu yerel üreticilerden temin edilen organik/doğal bakliyat ve tahılları filizlendirerek elde edilen doğal gıda ürünleri dogaclama.com ile tüketiciyle buluşuyor. www.dogaclama.com'da glütensiz Mikro Herküller 100 TL ve üzerine %15 indirim ve 5 TL Chippin kazandırıyor.

Kampanya 08 Mayıs 2020 - 30 Ağustos 2020 tarihleri arasında "HERKUL" kodu ile www.dogaclama.com adresinden yapılan ödemelerinde geçerlidir.

"HERKUL" kodu ile www.dogaclama.com adresinden yapılan 100 TL ve üzeri ödemelerde %15 indirim uygulanacaktır. İndirim kod kullanımı ile tamamlanan ödemelerde geçerli olacak ve 5 TL Chippin kazanılacaktır.

5 TL Chippin kazanılabilmesi için Kodun ödeme sırasında kullanılması ve alışverişin Chippin üyeliğiyle aynı cep telefonu ile yapılması gerekmektedir.

Ödeme işlemi Chippin uygulaması kullanmadan, sadece Chippin'den alınan kod ile yapılacak; Chippin bakiye harcaması yapılamayacaktır.

Kampanya dahilinde kazanılan Chippinler ödeme yapıldıktan sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde kullanıcının hesabına tanımlanacaktır.

"HERKUL" kodu ile yapılan ödemelerle; sitedeki mevcut indirim kampanyalarından, avantajlı paket indirimlerinden aynı anda faydalanılamamaktadır.

Kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir ve yalnız 1 (bir) adet kod alabilir.

Chippin ve Doğaçlama Gıda kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.